košík je prázdný

Bedýnka pro správného chlapa

Skvělá bedýnka pro vašeho partnera... Ostřejší varianty kečupu a povidlové omáčky k masům. Aby bylo možné ihned vyzkoušet, nesmí chybět kus masa, v tomto případě pečený králík. K televizi nebo k Silvestru pak trochu exotiky ve formě křupavých česnekových červíků no a na závěr samozřejmě doušek skvělého vína - Rulandské bílé.

1090,00 Kč
Cena / kg:

Bedýnka pro báječnou ženskou

Láska prochází žaludkem, proto doporučujeme tuto bedýnku. Udělejte své milé ráno palačinky s angreštovou marmeládou a k tomu výborný čaj. Během dne proti stresu a pro podporu krásy levandulový elixír a po těžkém dni zasloužený odpočinek! Červené víno Cabernet Sauvignon nebo Rulandské bílé.

930,00 Kč
Cena / kg:

Bedýnka pro babičku

Krásná bedýnky pro vaši babičku. Sirup Rakytník, bylinný extrakt Levandule, bylinkový čaj Zimní vánek, Broskvový džem s medovinou a čokoláda Janek.

970,00 Kč
Cena / kg:

Bedýnka pro pohodový večer

Krásný dárkový balíček s moravským vínem Rulandské bílé, kachní a jelení paštikou, višňovým džemem s čokoládou a česnekovými dýňovými jádry.

1270,00 Kč
Cena / kg:

Bedýnka pro masožravce

Dárkový balíček ideální pro muže. Kachní paštika, paštika z divočáka, jelení paštika, pečený králík, mangová chilli omáčka a cibulové čatní

1190,00 Kč
Cena / kg:

Bedýnka pro pivaře

Bedýnka obsahuje pivo z břeclavského minipivovaru Frankies, paštiku z divočáka, pečené králičí maso, mangová chilli omáčka a česneková dýňová jádra.

1050,00 Kč
Cena / kg:

Kontakt

Vlastikovy bedýnky s.r.o. 
Nádražní 480/22, 691 41 Břeclav

IČ: 08178828
Nejsme plátci DPH

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 775 909 614

Možnosti dopravy a platby

PPL: 130 Kč
Osobní převzetí – dle předchozí domluvy: 0 Kč
Dobírka: +40 Kč
Platba předem převodem na účet: 0 Kč