košík je prázdný

Proč bedýnky?

Za zrodem každého úspěšného projektu stojí kreativní myšlenka. U mě se jí nedostávalo při obdarování své rodiny, kamarádů ani známých. Vždy jsem si přál udělat radost originálním a nevšedním dárkem, něčím, co bude užitečné a zároveň mým nejbližším vykouzlí úsměv na tváři.

V současné době jsme bombardováni letáky, slevami a výhodnými nákupy ze strany velkých potravinových řetězců. Je to takový tlak, že už mnohdy zapomínáme na kvalitní domácí potraviny. Prostřednictvím Vlastikových bedýnek však můžete obdarovanému dopřát ochutnávku výjimečných produktů vyrobených poctivým způsobem. Právě produkty od místních malovýrobců jsou obsaženy v dřevěných bedýnkách, které svým vzezřením pouze podtrhují kvalitu a poctivost výrobků.

Vlastikovy bedýnky vznikly na jižní Moravě a jsou plněny především výrobky pocházejícími z této nádherné oblasti. Neustále se pro Vás snažím hledat nové a zajímavé produkty, které by Vašim nejbližším umožnily zažít jedinečný gastronomický zážitek. Rád bych Vám nabídl různé kombinace kvalitních výrobků, které udělají radost opravdu i těm nejnáročnějším.

Největší motivací a důvodem pokračovat je radost a úsměv obdarovaného. Budu moc rád, když mi napíšete, jaký úspěch jste s dárkovým balíčkem sklidili Vy!

Kontakt

Vlastikovy bedýnky s.r.o. 
Nádražní 480/22, 691 41 Břeclav

IČ: 08178828
Nejsme plátci DPH

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 775 909 614

Možnosti dopravy a platby

PPL: 130 Kč
Osobní převzetí v Břeclavi – dle předchozí domluvy: 0 Kč
Rozvoz po Břeclavi a okolí +20 km: 0 Kč


Platba předem převodem na účet: 0 Kč
Dobírka: 0 Kč (Připravujeme pro Vás možnost platby online, do té doby můžete využít možnost dobírky zdarma. Poté můžete pohodlně platit kartou nebo hotově kurýrovi.